Hakkımızda

Veta Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri San. Tic. ve Ltd. Şirketi

 VETA olarak 1989 yılından günümüze büyük bir tecrübe sahibi olduğumuz sağlık hizmetleri sektöründe, amacımız Hastane işleyişini hasta/kullanıcı seviyesinde geliştirme ve kolaylaştırmak tır. Bu amaç zamanla İNSAN HAYATINI KOLAYLAŞTIR prensibine dönüşmüş durumda. Ve biz tüm çözümlerimizi İnsan hayatını kolaylaştıran akıllı çözümler' olarak geliştiriyoruz. Bizi farklı kıldığına inandığımız bazı ana noktaları ise şöyle sıralıyoruz:

HIZ

 Bizi ilk bakışta ayrılacak en önemli özellik hızdır. Günümüz hasta yoğunluğunu göze alarak küçük ve büyük ölçekli geniş kapsamlı bir skaladaki Hastanelere hizmet verebilmekteyiz. VETA her skaladaki Hastane biriminin aynı seviyede hız a ulaşmasını Hız işin planlamasındaki birincil etkendir düşüncesiyle tahaüt eder.

KOLAYLIK

 VETA çözümleri hiç bir zaman sadece bilgi girişi sistemi değildir. VETA içerisinde amacımız Hastane birimine başvuran hastaların kolay bir şekilde Hastane birimi içerisinde hareket etmelerini ve hizmet almalarını sağlamaktır. Bu amaçla geliştirdiğimiz ileri teknolojiler ile Hastane biriminin iş yükünü sadece Hasta tedavi etmeye ayırmasını amaçlıyoruz.

GÜVENİRLİK

 Günümüz bilgi sistemleri işleyişinde olmazsa olmazlardan olan Güvenirlilik, VETA çözümlerinin yapı taşlarındandır. Güvenlik anlayışımızdaki yegane unsur Hasta bilgileri olması dışında Hastane birimi içerisinde oluşabilecek herhangi bilgi, gelir/gider akışı kaybını engellemek için geliştirmiş olduğumuz VETA TurboLog sistemi ile Hastane birimi içerisinde olan biten herşeyin idari yöneticilere ulaşmasını sağlıyoruz.

DESTEK

 VETA, Hastane birimi kullanıcılarını uygulama gelişiminde ticari ortak sayan bir değer görüşüne sahiptir. Bu sebeple herhangi bir istek olduğunda bu isteğe özenle eğilir ve birebir görüşerek giderir. Bize göre her destek personeli Hastane biriminin bir çalışanı , her Hastane birimi kullanıcısı bizim bir iş arkadaşımızdır.

Çalışmalarımız

Web Tabanlı HBYS
45%
Masaüstü HBYS
96%

Ürünlerimiz