Veta MOBILE

Veta Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri San. Tic. ve Ltd. Şirketi

Veta Mobile hekimlerin servis/klinik işlemlerini mobil olarak kolay ve esnek bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan sağlık uygulamasıdır.Veta Mobile ile tüm mobil cihaz ve tabletlerde yapılabilecek işlemlerden bazıları;

E-REÇETE İŞLEMLERİ

E-Reçetede istediğiniz tarihdeki hastaları seçerek reçetelerine ulaşabilir , üzerinde diğişiklik yapabilir , yenisini oluşturabilirsiniz ve medulaya gönderebilirsiniz. Ayrıca Medulaya sistemine Kayıtlı E-Reçeteleri de görebilirsiniz.

KAYITLI REÇETELER

Kayıtlı Reçeteler bölümünden en son kaydedilen reçeteleri hasta adı soyadı işlem zamanı ve reçete numaralarıyla görebilir ve ulaşabilirsiniz.

HASTANEDEKİ SERVİSLER

Hastanedeki Servisleri ve Servislerde yatan Hastaları görüntüleyebilirsiniz.İstediğiniz Hastanın Laboratuvar sonuçlarını , Kayıtlı işlemlerini , Tüm reçetelerini ,Kullandığı ilaçları , epikriz raporlarını ve pacs görüntülerine ulaşabilirsiniz.

POLİKLİNİKLER

Poliklinikler seçeneği birim ve doktorunu seçerek istediğiniz tarihteki hastaları listeleyebilirsiniz. Hastaların anamnez bilgilerine, tanılarına Laboratuvar Sonuçlarına, kayıtlı tedavi işlemlerine , tüm reçetelerine , kullandığı ilaçlara , epikriz raporlarına ve pacs görüntülerine ulaşabilirsiniz.

HASTA ARAMA

Hastalara kolay ulaşabilmenizi sağlayan akıllı arama ile Tc. Kimlik no veya ad ve soyad bilgilerine göre arama yapabilirsiniz.

PACS GÖRÜNTÜLERİ

Pacs Görüntüleme ile bütün hastaların eski/yeni CR, CT, MR, MG vb. modaliteye sahip görüntülerini yüksek çözünürlükte listeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Pacs görüntüleme sistemi gayet hızlı ve güvenilirdir. Ayrıca tüm mobil cihazlarla uyumludur. Veta Mobile esnek yapısı ile isterseniz akıllı telefonunuzdan isterseniz tablet bilgisayarınızdan anında reçetelere ulaşabilir, hasta arama yapabilir, pacs görüntüleri son sürat görüntüleyebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi destek departmanından alabilirsiniz.

Ürünlerimiz